Tehnoloogia

Kõik me pöörame tähelepanu luksusautode dekoratiivsetele elementidele, imiteerides väärispuitdekoori, karboonkatet või alumiiniumi. Enamik meist tahaks näha samasugust viimistlust ka enda autol, kuid kahjuks autotootjad kasutavad sõidukite siseviimistluses peamiselt plastikut. Meie firma pakub teile võimalust parandada seda olukorda, muutes salongi ilme Water Transfer Printing tehnoloogiaga.

Water Transfer Printing leiutati Jaapanis 80-ndatel ja tänu protsessi lihtsusele leidis kiiresti kasutust erinevates tööstusharudes, tuunimiseks, stiliseerimiseks ja kaunistamiseks.

Täna on see tehnoloogia ka tuntud kui Hydro Dipping, Aqua Print või Imeris. Praegu kasutavad suuremad tootjad seda tehnoloogiat autode, lennukite, jahtide, elektroonika ja sõjalise laskemoona viimistlemiseks.

Juhime Teie tähelepanu sellele, et tehnoloogia Water Transfer Printing ei ole isekleepuv kile, vaid kõrgtehnoloogiline protsess, kus värv kantakse tootele veeülekandega.

Water Transfer Printing tehnoloogiat kasutatakse praktiliselt kõikide olemasolevate materjalide, ka kõige keerukama kujuga toodete dekoratiivpinnakattena.

Water Transfer Printing kate on vastupidav äärmuslikele temperatuuridele (-45 C kuni +150 C), talub survepesu, pikaajalist kokkupuudet UV-kiirtega ja vibratsiooni.